Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Overzicht veld, kleedkamer- en scheidsrechtersindeling.
(bovenstaad weekprogramma wordt 5 minuten geüpdatet)

Druk op I symbool voor informatie over de wedstrijd, zoals route beschrijving, verloop in de competitie en onderlinge resultaten.


Datum Tijd Thuis Uit Info
2 okt 8:30 Blauw Wit '34 JO13-2 Franeker SC JO13-1
2 okt 8:45 Tzum JO7-1 Franeker SC JO7-2
2 okt 8:55 Franeker SC JO7-2 AVC JO7-2JM
2 okt 9:00 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 Franeker SC JO17-3
2 okt 9:00 Franeker SC JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-2
2 okt 9:00 Veenwouden SC JO13-1JM Franeker SC JO13-2
2 okt 9:00 Franeker SC JO11-1 Irnsum JO11-1
2 okt 9:00 Franeker SC JO9-1 LAC Frisia 1883 JO9-3
2 okt 9:00 Franeker SC JO8-1 SC Bolsward JO8-1
2 okt 9:00 SJO DFC JO7-3 Franeker SC JO7-1
2 okt 9:00 Franeker SC MO15-1 Workum MO15-1
2 okt 9:00 Oosterlittens MO11-1 Franeker SC MO11-1
2 okt 9:10 Franeker SC JO7-1 Harlingen JO7-1JM
2 okt 9:10 Franeker SC JO7-1 S.C. Stiens JO7-3
2 okt 9:15 Harlingen JO7-1JM Franeker SC JO7-2
2 okt 9:20 SJO DFC JO7-1 Franeker SC JO7-1
2 okt 9:20 Beetgum JO7-1 Franeker SC JO7-1
2 okt 9:25 Franeker SC JO7-2 Harlingen JO7-2JM
2 okt 9:30 Blauw Wit '34 JO10-8 Franeker SC JO10-4
2 okt 9:30 Franeker SC JO7-1 SJO DFC JO7-1
2 okt 10:00 SJO DFC JO10-1 Franeker SC JO10-1
2 okt 10:00 Terschelling JO10-1 Franeker SC JO10-2
2 okt 10:00 Franeker SC JO10-3 Beetgum JO10-1
2 okt 10:00 Franeker SC JO9-2 SDS JO9-1
2 okt 10:15 Zeerobben JO9-2 Franeker SC JO9-3
2 okt 10:15 LSC 1890 JO8-2 Franeker SC JO8-2
2 okt 10:30 FVC JO11-3 Franeker SC JO11-2
2 okt 11:00 Franeker SC JO13-3 Minnertsga JO13-1JM
2 okt 11:00 Franeker SC JO12-1 Ouwe Syl JO12-1
2 okt 11:30 Franeker SC JO19-1 Hardegarijp JO19-1
2 okt 12:15 Heerenveense Boys 4 Franeker SC 3
2 okt 12:15 LAC Frisia 1883 JO17-2 Franeker SC JO17-1
2 okt 12:45 Franeker SC JO17-2 Oosterlittens JO17-1
2 okt 12:45 Franeker SC VR2 Lemmer vv VR1
2 okt 14:30 Delfstrahuizen 1 Franeker SC 1
2 okt 14:30 SDS 2 Franeker SC 2
2 okt 14:30 Leovardia 7 Franeker SC 6
2 okt 14:45 Franeker SC 8 VC Trynwalden 4
2 okt 14:45 Franeker SC JO19-2 Blauw Wit '34 JO19-2
2 okt 15:00 SC Bolsward 5 Franeker SC 5
2 okt 15:30 Franeker SC 45+1 Franeker SC 45+2
2 okt 16:45 Franeker SC 7 QVC 4
2 okt 16:45 Franeker SC VR1 Blauw Wit '34 VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!