Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Franeker SC JO9-3 16.00 - 17.00
  • D1
  • -
Franeker SC JO11-1 16.00 - 17.30
  • E1
  • -
Franeker SC JO11-2 16.30 - 17.30
  • E2
  • -
Franeker SC JO13-3 17.00 - 18.30 Jeroen Bergsma, Thijs Blaauw
  • D1
  • -
Franeker SC JO9-1 17.30 - 19.00
  • E2-1
  • -
Franeker SC JO9-2 17.30 - 19.00
  • E2-2
  • -
Franeker SC JO10-1 18.00 - 19.30
  • E1
  • Circuit training.
Franeker SC JO10-2 18.00 - 19.30
  • E1
  • Circuit training.
Franeker SC JO10-3 18.00 - 19.30
  • E1
  • Circuit training.
Franeker SC JO13-1 18.30 - 20.00 Willem van Duijn, Rowan de Vries
  • D1
  • -
Franeker SC JO13-2 18.30 - 20.00 Dirk de Haan
  • D2
  • -
Franeker SC VR2 19.00 - 20.30 Dick Burgsma
  • E2
  • -
Franeker SC 2 20.00 - 21.30 Koen Oosterveld
  • E2
  • 2
  • B-selectie
Franeker SC VR1 20.00 - 21.30 Adriaan Bankert
  • E1
  • 5
  • -
Franeker SC 1 20.00 - 22.00 Patrick de Jong, Chris Alkema
  • D
  • 1
  • A-selectie

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Franeker SC JO8-3 16.00 - 17.00
  • D1
  • -
Franeker SC JO10-4 16.00 - 17.00
  • E1
  • -
Franeker SC MO11-1 16.30 - 17.30
  • E1
  • -
Franeker SC JO8-1 17.00 - 18.00
  • D1
  • Circuit training.
Franeker SC JO8-2 17.00 - 18.00
  • D1
  • Circuit training.
Franeker SC JO17-2 17.00 - 18.30 Bart van Wijk
  • D2
  • -
Franeker SC JO15-1 17.30 - 19.00 Wessel Woudstra
  • E1
  • -
Franeker SC JO19-3 17.30 - 19.00 Leon Bozanic Dervisevic, Mustafa Türkmen
  • E2
  • -
Franeker SC JO19-2 18.00 - 19.30 Stefan van Duijneveldt, Darren Jesper Sieswerda
  • D1
  • -
Franeker SC JO19-1 18.30 - 20.30 Mick Brants, Sjoerd van Wijk, Erin van Duijneveldt
  • D2
  • 5
  • -
Franeker SC JO17-1 19.00 - 20.30 Jurre Brouwer
  • E1
  • -
Franeker SC MO17-1 19.00 - 20.30 Miranda Konst
  • E2
  • -
Franeker SC 3 19.30 - 21.00
  • D1
  • -
Franeker SC 5 20.30 - 22.00 Henk Vonk
  • E1
  • -
Franeker SC 6 20.30 - 22.00 Edo de Vries
  • E2
  • -
Franeker SC 8 20.30 - 22.00 Bart van Wijk
  • D2
  • -
Franeker SC 7 21.00 - 22.00 Bart van Wijk
  • D1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Franeker SC JO11-2 17.00 - 18.30
  • D2
  • -
Franeker SC JO12-1 17.00 - 18.30
  • D1
  • -
Franeker SC JO15-1 17.00 - 18.30 Wessel Woudstra
  • E1
  • -
Franeker SC MO15-1 17.00 - 18.30 Remco Metselaar
  • E2
  • -
Franeker SC JO13-1 18.30 - 20.00 Willem van Duijn, Rowan de Vries
  • D1
  • -
Franeker SC JO13-2 18.30 - 20.00 Dirk de Haan
  • D2
  • -
Franeker SC JO17-3 18.30 - 20.00 Ferry Rijkhoek
  • E1
  • -
Franeker SC MO13-1 18.30 - 20.00 Katja Zijlstra
  • E2
  • -
Franeker SC VR2 19.00 - 22.00 Dick Burgsma
  • E2
  • -
Franeker SC 2 20.00 - 21.30 Koen Oosterveld
  • E2
  • 2
  • B-selectie
Franeker SC VR1 20.00 - 21.30 Adriaan Bankert
  • E1
  • 5
  • -
Franeker SC 1 20.00 - 22.00 Patrick de Jong, Chris Alkema
  • D
  • 1
  • A-selectie

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Franeker SC JO8-3 16.00 - 17.00
  • E2
  • -
Franeker SC JO10-4 16.00 - 17.00
  • E1
  • -
Franeker SC JO11-1 16.00 - 17.00
  • D1
  • -
Franeker SC JO11-2 16.00 - 17.00
  • D2
  • -
Franeker SC JO7-1 17.00 - 18.00
  • E2
  • Circuit training.
Franeker SC JO7-2 17.00 - 18.00
  • E2
  • -
Franeker SC JO10-1 17.00 - 18.00
  • D2-1
  • -
Franeker SC JO10-2 17.00 - 18.00
  • D2-2
  • -
Franeker SC JO10-3 17.00 - 18.00
  • E1
  • -
Franeker SC JO9-1 17.00 - 18.30
  • D1
  • Circuit training.
Franeker SC JO9-2 17.00 - 18.30
  • D1
  • Circuit training.
Franeker SC JO9-3 17.00 - 18.30
  • D1
  • Circuit training.
Franeker SC JO8-2 18.00 - 19.00
  • E1
  • -
Franeker SC MO11-1 18.00 - 19.00
  • D2
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Franeker SC JO8-1 17.00 - 18.30
  • E2-1
  • -
Franeker SC JO10-4 17.00 - 18.30
  • E2-2
  • -
Franeker SC JO12-1 17.00 - 18.30 Roberto Stoelwinder
  • E1
  • -
Franeker SC MO13-1 17.30 - 19.00 Hayo Struiksma
  • D1
  • -
Franeker SC MO15-1 17.30 - 19.00 Remco Metselaar
  • D2
  • -
Franeker SC JO17-2 18.30 - 20.00 Bjarne Melchers, Meindert Jan Feenstra
  • E1
  • -
Franeker SC MO17-1 18.30 - 20.00 Miranda Konst
  • E2
  • -
Franeker SC JO19-1 19.00 - 21.00 Mick Brants, Sjoerd van Wijk
  • D
  • 5
  • -
Franeker SC JO17-1 20.00 - 21.30 Jurre Brouwer
  • E1
  • -
Franeker SC VR30+1 20.00 - 21.30 Daniëlle Melissa Dijkstra
  • E2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!